Акции на Audi S5 (Ауди С5)

Статус стає доступнішим: Audi A8 поточної серії з вигодою понад 25%! Статус стає доступнішим: Audi A8 поточної серії з вигодою понад 25%!

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: тільки в грудні Ви можете придбати вишуканий та комфортний Audi A8 поточної серії з вигодою понад 25%!

VIP-пропозиція для власників автомобілів Audi від ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»! VIP-пропозиція для власників автомобілів Audi від ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»!
 Картка VISA PLATINUM від ЕНЕРГОБАНКУ  для власників автомобілів Audi.

Спеціальна пропозиція від офіційного СТО Audi: вигода 25% на оригінальні запчастини! Спеціальна пропозиція від офіційного СТО Audi: вигода 25% на оригінальні запчастини!

Тільки в грудні завітавши на СТО компанії «НІКО-Захід» - офіційного дилера Audi у Львівській області, усі власники автомобілів Audi, старші 4-ох років зможуть придбати оригінальні запчастини, актуальні для зимового сезону з вигодою до 25%!

Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года    Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
В период с 15 ноября и до 31 декабря 2013 года Citroёn DS5 доступен в кредит на специальных условиях: 0%* годовых на срок до 3-х лет! Уникальный кредит – для уникального автомобиля: вершина премиальной линейки DS, официальный автомобиль на инаугурации президента Франции, победитель многих международных и украинских конкурсов.

Такого ще не було: найспортивніший седан класу «люкс» Audi A8 з вигодою до 250 000 гривень! Такого ще не було: найспортивніший седан класу «люкс» Audi A8 з вигодою до 250 000 гривень!
Цей особливий автомобіль створений для особливих людей: захоплива спортивність, інноваційні технології і чудовий комфорт роблять його зразком вишуканості та індивідуальності. Динамічні, плавні лінії визначають витончений та, водночас, спортивний характер цього вражаючого автомобіля.

Тільки в липні Audi Q3 з вигодою до 40 000  гривень! Тільки в липні Audi Q3 з вигодою до 40 000 гривень!
Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: тільки з 01.07 по 31.07.2013 року усі прихильники високотехнологічних автомобілів Audi мають унікальну можливість придбати стильний міський кросовер Audi Q3 з вигодою до 40 000 гривень!

Не втрать свій шанс придбати автомобіль бізнес-класу Audi A6 з вигодою до 162 000 гривень! Не втрать свій шанс придбати автомобіль бізнес-класу Audi A6 з вигодою до 162 000 гривень!
Компанія «НІКО-Захід» - офіційний дилер Audi у Львівській області повідомляє: в липні вигода при придбанні найуспішнішнішого представницького седану Audi A6 сягає 162 000 гривень!

Ауди Центр Харьков Восток дарит* КАСКО на 1 год при покупке AudiA1 Sportback и AudiA3 Sportback Ауди Центр Харьков Восток дарит* КАСКО на 1 год при покупке AudiA1 Sportback и AudiA3 Sportback
Выгодные условия для желающих присоединиться к владельцам премиальных автомобилей Audi! Ауди Центр Харьков Востоки Порше ФинансГруп, с 12 февраля и до конца 2013 года, предлагают Вам приобрести автомобили AudiA1 Sportback и новый AudiA3 Sportback в кредит или лизинг на выгодных условиях