Акции на Skoda Kodiaq (Шкода Кодьяк)

Лучшее предложение октября: специальная цена на ŠKODA Superb Лучшее предложение октября: специальная цена на ŠKODA Superb
ŠKODA Superb воплощает эмоциональную силу, бескомпромиссность и характер бренда ŠKODA. Совершенный в мелочах комфорт водителя и пассажиров Superb обеспечивают новейшие технологии и системы электронных помощников.

Врывайся в лето вместе со ŠKODA Врывайся в лето вместе со ŠKODA
Начинайте лето с ярких эмоций вместе со SKODA! С 1 июня 2017 года в официальных автосалонах дилерской сети «Еврокар» стартует акция «Врывайся в лето вместе со SKODA». В рамках данной акции все поклонники автомобилей SKODA и отличной музыки получат возможность стать участниками розыгрыша билетов на концерт легендарной группы DepecheMode!

Объявлены украинские цены на новую ŠKODA Octavia Объявлены украинские цены на новую ŠKODA Octavia
Компания «Автотрейдинг-Центр», объявляет цены и начинает прием заказов на самый популярный автомобиль модельной линейки ŠKODA - Octavia, которая теперь доступна в обновленной версии.

Подарунковий настрій від SKODA! Подарунковий настрій від SKODA!
Тепер всі клієнти зможуть скористатися новою пропозицією на оригінальні аксесуари та сувенірну продукцію SKODA для придбання товарів наступних категорій 

Акційна пропозиція! ŠKODA Octavia за ціною від 16 000 доларів США! Акційна пропозиція! ŠKODA Octavia за ціною від 16 000 доларів США!
До 31 грудня 2016 року бестселлер модельної лінійки ŠKODA — Octavia можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 16 000 доларів США! * Протягом усієї своєї історії Octavia є найпопулярнішим автомобілем в модельному ряду ŠKODA.

Новые преимущества для клиентов SKODA Новые преимущества для клиентов SKODA
Год преимуществ от SKODA продолжается! В ноябре, клиенты автосалона Автотрейдинг-Центр смогут воспользоваться новой кредитной программой и приобрести автомобили SKODA на комфортных и выгодных условиях, а также воспользоваться новыми возможностями программы лояльности SKODA 24.

Пропозицію на оригінальні моторні масла SKODA продовжено до 31.12.2016! Пропозицію на оригінальні моторні масла SKODA продовжено до 31.12.2016!

Автоцентр SKODA у Рівному пропонує скористатись доступними цінами на оригінальні моторні мастила SKODA. До 31 грудня 2016 року діє знижка до 30% * на моторні масла і знижка до 40% * на масляні фільтри.

Нові переваги для клієнтів ŠKODA: програма автокредитування і ŠKODA 24 Нові переваги для клієнтів ŠKODA: програма автокредитування і ŠKODA 24
Рік переваг від ŠKODA триває! У листопаді, клієнти дилерської мережі «Єврокар» зможуть скористатися новою кредитною програмою і придбати автомобілі ŠKODA на комфортних і вигідних умовах, а також скористатися новими можливостями програми лояльності ŠKODA 24 *.

В автоцентрі SKODA у Рівному діє нова програма автокредитування В автоцентрі SKODA у Рівному діє нова програма автокредитування
Шановні клієнти, з 27 жовтня 2016 року ТОВ «Єврокар» спільно з ПАТ «Кредобанк» починають реалізацію нової програми споживчого автокредитування. Головною перевагою нової кредитної пропозиції є низька процентна ставка, яка складе 2,9% на перший рік, при авансовому платежі від 30% вартості автомобіля.

Рік переваг від SKODA триває! В дилерській мережі «Єврокар» діє нова програма автокредитування Рік переваг від SKODA триває! В дилерській мережі «Єврокар» діє нова програма автокредитування
Рік переваг від SKODA триває! Уже в жовтні, клієнти дилерської мережі «Єврокар» зможуть скористатися новою кредитною програмою і придбати автомобілі SKODA на комфортних і вигідних умовах.

Пропозицію на моторні масла SKODA продовжено до 31.10.2016! Пропозицію на моторні масла SKODA продовжено до 31.10.2016!
Шановні власники автомобілів SKODA! Автоцентр SKODA у Рівному пропонує скористатись доступними цінами на оригінальні моторні мастила SKODA. З 13 червня по 31 жовтня 2016 року діє знижка до 30% * на моторні масла і знижка до 40% * на масляні фільтри.

Найкраща спецпропозиція серпня і драйвові уїк-енди разом зі SKODA! Найкраща спецпропозиція серпня і драйвові уїк-енди разом зі SKODA!
Запрошує всіх поціновувачів сучасних технологій, надійності і комфорту відвідати автосалон SKODA у Рівному на Пухова, 85, де з 8 по 28 серпня 2016 року можна не тільки особисто протестувати найпопулярніші автомобілі модельного ряду марки, дізнатися, чому ці автомобілі отримують найвищі оцінки по безпеці, надійності і економічності.

Драйвовые уик-энды вместе со SKODA Драйвовые уик-энды вместе со SKODA
Компания «Автотрейдинг-Центр», в рамках Года преимуществ от SKODA, приглашает всех ценителей современных технологий, надежности и комфорта посетить автосалон SKODA на Левом берегу.

Драйвовые уик-энды и лучшие спецпредложения августа от SKODA Драйвовые уик-энды и лучшие спецпредложения августа от SKODA
SKODA стремится предложить поклонникам марки максимум заботы и преимуществ! Поэтому, компания «Автотрейдинг-Центр», в рамках Года преимуществ от SKODA, приглашает всех ценителей современных технологий, надежности и комфорта присоединиться к огромной семье SKODA.

До кінця серпня ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США! До кінця серпня ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США!
До 31 серпня 2016 року бестселер модельної лінійки ŠKODA — Octavia можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 16 000 доларів США!

Рік переваг від SKODA триває: драйвові уїк-енди і кращі спецпропозиції серпня! Рік переваг від SKODA триває: драйвові уїк-енди і кращі спецпропозиції серпня!
За підсумками останніх досліджень надійності автовиробників, проведених однією з найбільш престижних світових організацій J.D. Power, у 2016 році році марка SKODA була визнана найнадійнішою на думку автолюбителів Великобританії, а моделі Fabia і Yeti були визнані кращими автомобілями в своїх сегментах.

Рік переваг від SKODA триває! Ваш драйвовий уїк-енд по системі «все включено»! Рік переваг від SKODA триває! Ваш драйвовий уїк-енд по системі «все включено»!
Запрошуємо всіх автолюбителів і шанувальників марки SKODA відвідати автоцентр SKODA у Рівному на Пухова, 85, де з 8 по 28 серпня 2016 року можна буде не тільки особисто протестувати SKODA, дізнатися, чому ці автомобілі отримують найвищі оцінки по безпеці, надійності і економічності.

Оригінальні запасні частини SKODA! Якість без меж! Оригінальні запасні частини SKODA! Якість без меж!
З 18 липня у сервісному центрі SKODA у Рівному діє знижка до 20%* на деталі систем охолодження, кондиціонування та деталі двигуна. Це нова можливість придбати оригінальні деталі за зниженими цінами!

Українські покупці обирають марку ŠKODA! Українські покупці обирають марку ŠKODA!
За підсумками червня 2016 року ŠKODA збільшила частку ринку до 8,7% * і зайняла 3-ю позицію в рейтингу продажів нових автомобілів. Таким чином, в червні українські споживачі знову підтвердили високу лояльність і довіру до бренду ŠKODA.

Краща пропозиція липня: на всі автомобілі модельного ряду SKODA діє спеціальна пропозиція! Краща пропозиція липня: на всі автомобілі модельного ряду SKODA діє спеціальна пропозиція!
У липні 2016 року року в автоцентрі SKODA у Рівному діє спеціальна пропозиція на моделі Octavia, Rapid, Spaceback, Fabia і Yeti! Переваги доповнює унікальна програма лояльності SKODA 24*


Акции 1 - 20 из 92
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец