Акции на Skoda New Fabia (Шкода Фабия)

ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США
Продовжуємо радувати своїх клієнтів найвигіднішими пропозиціями на автомобілі марки ŠKODA. З 28 березня по 31 липня 2016 року бестселер модельної лінійки ŠKODA — Octavia можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 16 000 доларів США!

SKODA Superb за спеціальною ціною еквівалентна 30 900 доларів США! SKODA Superb за спеціальною ціною еквівалентна 30 900 доларів США!
Найбільш вражаючий флагман в історії бренду, автомобіль, видатні якості якого вже встигло оцінити безліч експертів і автолюбителів у всьому світі, переможець найпрестижніших міжнародних автомобільних рейтингів, Автомобіль року в Україні - SKODA Superb, в червні 2016 року можна придбати за спеціальною ціною.

Не змінюйте звички Вашої SKODA! Акцію продовжено до 31 грудня 2016 року! Не змінюйте звички Вашої SKODA! Акцію продовжено до 31 грудня 2016 року!
У автоцентрі ŠKODA у Рівному на Пухова, 85 діє знижка до 20% на ТО і знижка до 40% на оригінальні запасні частини для автомобілів від чотирьох років і старше. Не пропустіть свій шанс — і Ваш автомобіль буде як новий!

Пропозиція на оригінальні моторні масла SKODA! Пропозиція на оригінальні моторні масла SKODA!
Шановні власники автомобілів SKODA! Автоцентр SKODA у Рівному пропонує скористатись доступними цінами на оригінальні моторні мастила SKODA. З 13 червня по 31 серпня 2016 року діє знижка до 30% * на моторні масла і знижка до 40% * на масляні фільтри.

На всі автомобілі модельного ряду SKODA діє спеціальна пропозиція! На всі автомобілі модельного ряду SKODA діє спеціальна пропозиція!
У червні 2016 року року в автоцентрі SKODA у Рівному діє спеціальна пропозиція на моделі Octavia, Rapid, Spaceback, Fabia і Yeti! Переваги доповнює унікальна програма лояльності SKODA 24.

Не змінюйте звички Вашої SKODA! Акцію продовжено до 31 травня! Не змінюйте звички Вашої SKODA! Акцію продовжено до 31 травня!
У автоцентрі ŠKODA у Рівному на Пухова, 85 діє знижка до 20% на ТО і знижка до 40% на оригінальні запасні частини для автомобілів від чотирьох років і старше. Не пропустіть свій шанс — і Ваш автомобіль буде як новий! Підготуйте Ваш ŠKODA до весняного сезону!

Вперше в Україні ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США – до 31 травня 2016 року! Вперше в Україні ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США – до 31 травня 2016 року!
Продовжуємо радувати своїх клієнтів найвигіднішими пропозиціями на автомобілі марки ŠKODA. З 28 березня по 31 травня 2016 року бестселер модельної лінійки ŠKODA — Octavia можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 16 000 доларів США! *

«Єврокар» розширює програму лояльності SKODA 24 «Єврокар» розширює програму лояльності SKODA 24
У період з 18 по 24 квітня 2016 року всі клієнти автосалонів дилерської мережі «Єврокар» зможуть взяти участь в унікальній програмі лояльності SKODA 24 і дізнатися, які нові переваги підготувала для своїх клієнтів улюблена марка.

Пройдіть тест-драйв на автомобілі SKODA та візьміть участь у розіграші поїздки в Одесу на SKODA Octavia! Пройдіть тест-драйв на автомобілі SKODA та візьміть участь у розіграші поїздки в Одесу на SKODA Octavia!
Чудова новина для всіх власників автомобілів SKODA! Автоцентр SKODA у Рівному запрошує взяти участь в унікальній програмі лояльності SKODA 24 і дізнатися, які нові переваги підготувала для своїх клієнтів улюблена марка!

Не змінюйте звички Вашої SKODA! Акцію продовжено до 30 квітня! Не змінюйте звички Вашої SKODA! Акцію продовжено до 30 квітня!
У автоцентрі ŠKODA у Рівному на Пухова, 85 діє знижка до 20% на ТО і знижка до 40% на оригінальні запасні частини для автомобілів від чотирьох років і старше. Не пропустіть свій шанс — і Ваш автомобіль буде як новий! Підготуйте Ваш ŠKODA до весняного сезону!

До 30 квітня ціни на найпопулярніші автомобілі марки SKODA знижені! До 30 квітня ціни на найпопулярніші автомобілі марки SKODA знижені!
Компанія «Єврокар» дякує клієнтам за лояльність, багаторічну довіру і прихильність бренду SKODA. Уже в квітні всіх шанувальників марки очікує спеціальна пропозиція - найпопулярніші автомобілі модельного ряду SKODA можна буде придбати за доступними цінами, з максимальною вигодою!

Тільки до кінця квітня! ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США! Тільки до кінця квітня! ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США!
Продовжуємо радувати своїх клієнтів найвигіднішими пропозиціями на автомобілі марки ŠKODA. З 28 березня по 30 квітня 2016 року бестселер модельної лінійки ŠKODA — Octavia можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 16 000 доларів США!

Вперше в Україні ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США! Вперше в Україні ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США!
Продовжуємо радувати своїх клієнтів найвигіднішими пропозиціями на автомобілі марки ŠKODA. З 28 березня по 30 квітня 2016 року бестселер модельної лінійки ŠKODA — Octavia можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 16 000 доларів США! *

Краща пропозиція лютого - нові ціни на ŠKODA Fabia! Краща пропозиція лютого - нові ціни на ŠKODA Fabia!
Автоцентр SKODA у Рівному продовжує радувати своїх клієнтів кращими пропозиціями на найпопулярніші автомобілі модельної лінійки ŠKODA - в лютому 2016 року яскравий, динамічний і економічний хетчбек ŠKODA Fabia можна придбати за новою ціною, еквівалентною 11 514 доларам США. *

Рік переваг від SKODA триває! Рік переваг від SKODA триває!
Рік переваг від SKODA тільки почався, а клієнти марки вже можуть скористатися новою ексклюзивною пропозицією на найпопулярніші моделі SKODA! Автоцентр SKODA у м. Рівне продовжує радувати своїх клієнтів - з 26 січня 2016 року у моделі SKODA Fabia, Rapid і Spaceback діють нові ціни!

Не змінюйте звички Вашої SKODA! Кращі пропозиції від SKODA - щомісяця! Не змінюйте звички Вашої SKODA! Кращі пропозиції від SKODA - щомісяця!
З 1 лютого по 31 березня 2016 року в сервісному дилерському центрі SKODA у Рівному на Пухова, 85 діє унікальна пропозиція: знижки до 40% на оригінальні запасні частини для автомобілів старше 4 років, а також знижки до 20% на послуги ТО.

Рік переваг від SKODA триває! Рік переваг від SKODA триває!
Рік переваг від SKODA тільки розпочався, а клієнти марки вже можуть скористатися новою ексклюзивною пропозицією на найпопулярніші моделі SKODA!

Рік переваг від SKODA триває! З 26 січня ціни на Rapid, Spaceback і Fabia знижені! Рік переваг від SKODA триває! З 26 січня ціни на Rapid, Spaceback і Fabia знижені!
Рік переваг від SKODA тільки почався, а клієнти марки вже можуть скористатися новою ексклюзивною пропозицією на найпопулярніші моделі SKODA! Автоцентр SKODA у м. Рівне продовжує радувати своїх клієнтів - з 26 січня 2016 року у моделі SKODA Fabia, Rapid і Spaceback діють нові ціни!

Рік SKODA в Україні стартував! З 18 січня ціни на найпопулярніші моделі SKODA знижені! Рік SKODA в Україні стартував! З 18 січня ціни на найпопулярніші моделі SKODA знижені!

Різдвяні дні закінчились, але для шанувальників марки SKODA свята тільки починаються! Компанія «Єврокар» оголошує 2016 рік - роком марки SKODA в Україні! Тому вже з 18 січня 2016 року, всі клієнти зможуть оцінити нові переваги SKODA - ціни на найпопулярніші модифікації моделей Octavia, Rapid і Fabia знижені!

Рік переваг від ŠKODA стартував! Рік переваг від ŠKODA стартував!
Компанія «Єврокар», офіційний дистриб’ютор автомобілів ŠKODA, оголошує 2016 — роком переваг від SKODA! Тому вже з 18 січня 2016 року всі клієнти зможуть оцінити нові переваги SKODA — ціни на найпопулярніші модифікації моделей Octavia, Rapid і Fabia знижені!


Акции 21 - 40 из 92
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец