Новости Volvo (Вольво)

В модельном ряду Volvo появился новый кроссовер В модельном ряду Volvo появился новый кроссовер
Шведская компания Volvo в рамках специального мероприятия в Милане провела презентацию нового компактного кроссовера, получившего название XC40. На европейском автомобильном рынке модель будет конкурировать с BMW X1 и Audi Q3.

Ателье Polestar добавило мощности кроссоверу Volvo XC60 Ателье Polestar добавило мощности кроссоверу Volvo XC60
Компания Polestar, являющаяся заводским тюнинг-ателье Volvo, поработала над гибридной версией кроссовера XC60. Автомобиль получил прибавку к мощности и модернизированную коробку передач.

Компания Volvo опубликовала тизер нового XC60 Компания Volvo опубликовала тизер нового XC60
В скором времени в Женеве стартует автомобильный салон, на котором будет продемонстрировано множество новинок. Не обойдется данное мероприятие и без участия компании Volvo. Шведская марка покажет на моторшоу кроссовер XC60 следующего поколения.

Volvo S90 та V90 отримали найвищу оцінку за захист пішоходів в краш-тестах Euro NCAP Volvo S90 та V90 отримали найвищу оцінку за захист пішоходів в краш-тестах Euro NCAP
Преміальний автовиробник Volvo Cars підсилює свої позиції лідера в області інноваційних систем автомобільної безпеки: новий седан S90 і універсал V90 отримали максимальні шість балів за результатами тестування системи автономного аварійного гальмування для захисту пішоходів (AEB Pedestrian). Більш того, обидва автомобілі отримали загальний рейтинг за підсумками краш-тестів у 5 зірок.

Volvo Cars і Tablet Hotels відкривають усамітнений бутик-готель в горах Швеції Volvo Cars і Tablet Hotels відкривають усамітнений бутик-готель в горах Швеції
Преміальний автовиробник Volvo Cars і сервіс з бронювання дизайн-готелів Tablet Hotels запускають спільний проект під назвою Get Away Lodge. Завдяки йому мандрівники зможуть відновити життєву енергію і «перезавантажитися» в унікальному відокремленому готелі на півночі Швеції.

Volvo Cars надихає на відкриття нових горизонтів разом із V90 Cross Country Volvo Cars надихає на відкриття нових горизонтів разом із V90 Cross Country
Volvo Cars, преміальний автовиробник, заохочує до перегляду життєвих пріоритетів у кампанії по новому V90 Cross Country.

Volvo Cars відзначає 20-річний ювілей системи повного приводу (AWD) в снігу та з впевненим поглядом у майбутнє Volvo Cars відзначає 20-річний ювілей системи повного приводу (AWD) в снігу та з впевненим поглядом у майбутнє
Volvo Cars, преміальний автовиробник, святкує 20-річний ювілей механічної системи повного приводу (AWD), і випробовує свої найбільш витривалі автомобілі на крижаних озерах навколо північного шведського гірськолижного курорту.

Volvo Cars: потреби людей є основним пріоритетом при розробці автомобілів з автономним управлінням Volvo Cars: потреби людей є основним пріоритетом при розробці автомобілів з автономним управлінням
Преміальний автовиробник Volvo Cars продемонстрував своє бачення щодо розробки автомобілів із системами автономного управління, представивши на автосалоні в Детройті сім'ю з чотирьох осіб, яким буде надано для випробувань автономний Volvo.

Volvo Cars відкриває новий підрозділ з надання послуг спільного використання автомобілів Volvo Cars відкриває новий підрозділ з надання послуг спільного використання автомобілів
Преміальний автовиробник Volvo Cars оголошує про плани створити новий підрозділ, який буде надавати послуги спільного використання автомобілів. Цей крок повністю відповідає стратегії компанії у відповідній сфері діяльності.

Заводское тюнинг-ателье Volvo доработало V90 Cross Country Заводское тюнинг-ателье Volvo доработало V90 Cross Country
Заводское тюнинг-ателье Volvo – компания Polestar – подготовило пакет доработок для вседорожного универсала V90 Cross Country. Данная программа предназначена для повышения производительности автомобиля.


Новости 1 - 10 из 67
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец