24 ноября 2016

Бестселер жовтня FIAT Doblo!

Бестселер жовтня  FIAT  Doblo!

У жовтні 2016 року Fiat Doblo черговий раз став лідером за кількістю продажів серед нових комерційних автомобілів.
З моменту своєї появи на ринку Fiat Doblo користувався стабільною популярністю у всьому світі, і також серед українських автолюбителів. Заслуживши визнання своєю універсальністю, багатофункціональністю, простотою і невибагливістю, Doblo неодноразово удостоювався почесного титулу самого визнаного автомобіля у своїй категорії.
Ця чудова традиція продовжилася і в жовтні 2016 року, коли модель стала найбільш продаваною в сегменті нових комерційних автомобілів в Україні.
Модель одночасно поєднує в собі відмінну вантажопідйомність та економічність, високий кліренс, хорошу базову комплектацію, великий об'єм вантажного відсіку, а також характеризується простотою навантаження і розвантаження.
У Doblo четвертого покоління відбулися зовнішні зміни та оновився салон. Зовнішність автомобіля стала більш солідною і стильною завдяки новій оптиці та решітці радіатора, а всередині – більш комфортабельним, отримавши сучасну приладову панель і ергономічне рульове колесо.
Завдяки своїй функціональності, новий Fiat Doblo залишає своїх конкурентів далеко позаду. Саме Fiat Doblo став першим автомобілем у своєму сегменті, що запропонував два варіанти довжини бази ( 2,58 м і 2,96 м) і два варіанти висоти стелі ( 1,8 м і 2 м), що зробило його наймісткішим фургоном у своєму класі.
Fiat Doblo представлено в трьох модифікаціях: Combi Maxi для комбінованих перевезень пасажирів та вантажів, версія Cargo з підвищеною вантажопідйомністю – обладнаний всім необхідним робочий вен, а також пасажирська версія Panorama, яка відрізняється особливим комфортом і відмінною керованістю..
Автоцентр FIAT у Рівному висловлює подяку всім, хто зробив свій вибір на користь автомобілів виробництва одного з провідних світових виробників комерційних автомобілів – Fiat Professional, і нагадує, що в нашому автосалоні ви можете ознайомитися з модельним рядом італійського концерну, офіційно представленим в Україні.
Також наші фахівці розкажуть про кредитні та лізингові програми, а також про програми лояльності, що діють на станції технічного обслуговування та у відділі додаткового обладнання.
Чекаємо на вас!
м. Рівне, вул. Кобзарська, 85
(0362) 46-06-06, (067) 362-43-26, (050) 435-13-45.21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости