06 июня 2016

FIAT Tipo вже в Україні та доступний для замовлення!

FIAT Tipo вже в Україні та доступний для замовлення!

FIAT Tipo - модель, що знаменує собою повернення FIAT в сегмент компактних автомобілів. FIAT Tipo — комфортний і функціональний автомобіль з сучасним дизайном.
Характеристики нового компактного седана Fiat Tipo роблять автомобіль унікальним у своєму сегменті
Ще одна відмінна риса Tipo — великий спектр як силових агрегатів — дизельних, бензинових і двопаливних потужністю від 95 к.с. до 120 к.с., так і трансмісій — 5- і 6-східчастих механічних, автоматичних з гідротранформатором та роботизованих з подвійним зчепленням.
Саме тому Fiat Tipo в повній мірі відповідає концепції «практичність без надмірності», закладеної при його проектуванні.
Автомобіль вдався дуже функціональним і практичним і це поєднується з італійським стилем і відмінним дизайном інтер’єру та екстер’єру.
Fiat Tipo має досить об’ємний багажник ємністю 520 літрів і компактні габаритні розміри, а колісна база 2,64 метра дозволяє йому мати великий внутрішній простір.
Відмінними рисами новинки є невибаглива підвіска, що забезпечує в той же час відмінну керованість та комфорт. Автомобіль добре оснащений в базовій комплектації, при цьому може бути укомплектований системою Uconnect ТМ з 5-дюймовим кольоровим сенсорним екраном, системою гучного зв’язку Bluetooth, AUX і USB портами з підтримкою IPod і управлінням на рульовому колесі, а також камерою заднього виду та інноваційною навігаційною системою TomTom 3D.
Назва автомобіля — Tipo — відома саме по собі та використовувалося італійцями кілька разів за більш ніж вікову історію концерну. Одна з моделей Tipo, випущена в майже двохмільйонним тиражом у період з 1988 по 1995 роки, була визнана «Автомобілем 1989 року».
Новий Fiat Tipo був розроблений спільно італійським Centro Stile Fiat і турецьким науково-дослідним центром Tofaş R&D і буде випускатися на турецькому заводі Tofas — одному з кращих автомобільних заводів світу.21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости