04 ноября 2016

Нові переваги для клієнтів ŠKODA: програма автокредитування і ŠKODA 24

Нові переваги для клієнтів ŠKODA: програма автокредитування і ŠKODA 24

Рік переваг від ŠKODA триває! У листопаді, клієнти дилерської мережі «Єврокар» зможуть скористатися новою кредитною програмою і придбати автомобілі ŠKODA на комфортних і вигідних умовах, а також скористатися новими можливостями програми лояльності ŠKODA 24 *.
Головною переваго ю кредитної програми ПАТ «Кредобанк» в дилерській мережі ТОВ «Єврокар» є низька процентна ставка, яка складе 2,9%, при авансовому платежі від 30% вартості автомобіля, при терміні кредитування 1 рік. Кредитування здійснюється в гривні, максимальний термін кредитування становить 7 років. Кредитна програма діє у всіх автосалонах дилерської мережі «Єврокар» в Україні, а кредитні умови распространяются на весь модельний ряд ŠKODA. Більш детальну інформацію про програму кредитування можна дізнатися в дилерських центрах Š KODA і в ПАТ «Кредобанк» **. І це далеко не всі переваги, які підготувала ŠKODA для своїх клієнтів. Уже в листопаді 2016 року, всі власники пластикових карт ŠKODA 24 *можуть скористатися новими можливостями програми лояльності ŠKODA 24, які надає партнер програми ТМ Saturn, а саме знижками в розмірі 5% на техніку Saturn!***
Слідкуйте за новинами від компанії «Єврокар», адже рік переваг від ŠKODA триває і наших клієнтів чекає ще безліч нових вигідних пропозицій! Чекайте найкращі пропозиції від ŠKODA - щомісяця!
Більше інформації про переваги програми лояльності ŠKODA 24 можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар» http://www.eurocar.com.ua
Офіційний Дилер ТОВ ЄВРОКАР, тел. 0800500023
Довідка:
ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.
* Http://www.eurocar.com.ua/skoda -24-page /
** Кредитує ПАТ «Кредобанк». Ліцензія НБУ №43 від 11 жовтня 2011 року. ТОВ «Єврокар» не несе відповідальності за умови кредитних продуктів ПАТ «Кредобанк» та супутніх страхових послуг.
*** Знижка діє на всі товари, крім тих, на які вже діє інша знижка або підпадають під акційні умови. Знижкою можна скористатися в: он-лайн магазині http://saturn.ua/ і он-лайн магазині http://e-electric.ua/11 октября 2017

Лучшее предложение октября: специальная цена на ŠKODA Superb

ŠKODA Superb воплощает эмоциональную силу, бескомпромиссность и характер бренда ŠKODA. Совершенный в мелочах комфорт водителя и пассажиров Superb обеспечивают новейшие технологии и системы электронных помощников.


28 сентября 2017

Спецпредложение на CITROЁN C-Elysée 2016 модельного года

CITROЁN Украина дарит новое уникальное предложение – в сентябре покупателям стал доступен комфортный седан CITROЁN C-Elysée2016 модельного года с максимально мощным мотором 1,6 л, АКПП в средней комплектации FEEL по минимально-возможной цене от 361 500 грн.


27 сентября 2017

Citroën C-Elysée по специальной цене от 359 400 грн

Приятная новость для всех поклонников CITROЁN: в официальном дилерском центре «СИТРОЕН на МОСКОВСКОМ» Вы сможете приобрести один из бестселлеров Марки — седан Citroën C-Elysée 2015-2016 годов выпуска — по специальной акционной цене*.


27 сентября 2017

PEUGEOT 2008 по специальной цене от 359 500 грн

Приятная новость для всех поклонников PEUGEOT: в официальном дилерском центре Пежо Центр Харьков «АВТО ГРАФ Ф» Вы сможете приобрести один из бестселлеров Марки — кроссовер PEUGEOT 2008 2016 года выпуска — по специальной акционной цене*.


22 сентября 2017

«Пежо Ситроен Украина» запускает выгодное предложение

До 15 октября 2017 года владельцы автомобилей Peugeot и Citroën в возрасте от 3 лет могут воспользоваться супер выгодным предложением по замене моторного масла с использованием продуктов EUROREPAR.


11 сентября 2017

PEUGEOT 3008 доступен в кредит под 0,01%* годовых на 3 года

До конца сентября Новый PEUGEOT 3008 доступен на выгодных условиях финансирования, а именно в кредит по 0,01%* годовых сроком на 3 года. Теперь, даже не обладая всей необходимой суммой, можно выехать из салона на новеньком PEUGEOT 3008 сразу и покупка не опустошит ваши карманы.


Все акции