03 февраля 2015

Обирайте автомобіль FIAT 500L: стильний, практичний, інноваційний!

Обирайте автомобіль FIAT 500L: стильний, практичний, інноваційний!

FIAT 500L втілив у собі вміння бренду Fiat задумувати і коструювати автомобілі, інноваційні за формою і змістом, та які здатні поєднувати в собі практичність і стиль.
Практичність цього автомобіля базується на чудовому співвідношенні «простір-ефективність», якими відрізняються всі новинки бренду, які коли-небудь з'являлися в його історії: від самого першого 500 Giardiniera до 600 Multipla з використаною в ньому прогресивної концепцією "cab forward" (зміщеного вперед салону).
Fiat 500L є лідером з систем безпеки в своєму класі. У Fiat 500L присутні 7 подушок безпеки (передні, бічні, шторки і для колін водіїв (опція)), системи ABS+BAS, система курсової стійкості ESC+ з системою Hill Holder. На додаток до цього вона обладнується стабілізуючою системою ASR, пристроєм MSR, що відновлює обороти мотора при поспішному перемиканні вгору на слизьких місцях, активним електричним підсилювачем керма DST, здатним коригувати неправильні вчинки водія, і системою запобігання переворотів ERM.
На додаток до основної комплектації, Fiat пропонує тисячі різних аксесуарів для 500L, від вішалок для одягу, і кріплення iPad, до кріплення велосипедів на дах.
З появою на ринку 500L, салони Fiat повинні можуть стати чимось на зразок бутиків, адже прагнення хизуватися новими «фішками» - величезне, а міняти інтер'єр можна хоч кілька разів на місяць, залежно від настрою.
Додайте індивідуальності своєму новому італійському автомобілеві!21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости