19 июля 2016

Оригінальні запасні частини SKODA! Якість без меж!

Оригінальні запасні частини SKODA! Якість без меж!

З 18 липня у сервісному центрі SKODA у Рівному діє знижка до 20%* на деталі систем охолодження, кондиціонування та деталі двигуна. Це нова можливість придбати оригінальні деталі за зниженими цінами!
Акція включає такі позиції:
- Радіатор охолодження
- Датчик тиску кондиціонера
- Радіатор кондиціонера
- Фланець системи охолодження
- Термостат і т.д.
Повний асортимент і вартість запасних частин, аксесуарів, масел і фільтрів для вашої моделі SKODA ви можете уточнити у вашого сертифікованого дилера у Рівному на Пухова, 85.
Також продовжують діяти акції «Не змінюйте звички вашої SKODA!» і «Оригінальні моторні масла SKODA. Доступні ціни світового бренду».
Розширено асортимент акції «Не змінюйте звички вашої SKODA» за такими позиціями:
- Елементи гальмівної системи
- Важелі підвіски
- Кульові опори
- Ремкомплекти ГРМ, ролики
- Маточини колеса
- Лампи і т. д.
м. Рівне, вул.. Пухова, 85
Офіційний Дилер ТОВ ЄВРОКАР, тел. 0800500023
Довідка:
ТОВ «Єврокар» — офіційний дистриб’ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія «Єврокар» надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває всю територію України В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.
ТОВ «Єврокар» Сервіс — офіційний постачальник оригінальних запасних частин і аксесуарів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з квітня 2005 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія «Єврокар Сервіс» надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває всю територію України.
* Знижка в розмірі до 20% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної ціни на деталі систем охолодження, кондиціонування та деталі двигуна. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.
** Знижка в розмірі до 40% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної ціни на запасні частини, до 20% від рекомендованої поточної вартості ТО.
Знижка на ТО поширюється на обслуговування фізичних та юридичних осіб. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.
*** Знижка в розмірі до 30% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної ціни на моторні масла, до 40% на масляні фільтри. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.
Спеціальна пропозиція діє на всій території України, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Кількість товару за спеціальною пропозицією обмежена. Пропозиція діє у сертифікованого дилера SKODA в Україні, повний список і адреси знаходяться на сайті: www.eurocar.com.ua, який самостійно визначає остаточну вартість запасних частин для кінцевого споживача.
Період акції «Оригінальні запасні частини SKODA. Якість без кордонів »: 18.07.2016 — 31.10.2016 р.
Період акції «Не міняйте звички Вашої SKODA»: 01.02.2016 — 31.12.2016 р.
Період акції «Оригінальні моторні масла SKODA. Доступні ціни світового бренду» 18.06.2016 — 31.08.2016 р.11 октября 2017

Лучшее предложение октября: специальная цена на ŠKODA Superb

ŠKODA Superb воплощает эмоциональную силу, бескомпромиссность и характер бренда ŠKODA. Совершенный в мелочах комфорт водителя и пассажиров Superb обеспечивают новейшие технологии и системы электронных помощников.


28 сентября 2017

Спецпредложение на CITROЁN C-Elysée 2016 модельного года

CITROЁN Украина дарит новое уникальное предложение – в сентябре покупателям стал доступен комфортный седан CITROЁN C-Elysée2016 модельного года с максимально мощным мотором 1,6 л, АКПП в средней комплектации FEEL по минимально-возможной цене от 361 500 грн.


27 сентября 2017

Citroën C-Elysée по специальной цене от 359 400 грн

Приятная новость для всех поклонников CITROЁN: в официальном дилерском центре «СИТРОЕН на МОСКОВСКОМ» Вы сможете приобрести один из бестселлеров Марки — седан Citroën C-Elysée 2015-2016 годов выпуска — по специальной акционной цене*.


27 сентября 2017

PEUGEOT 2008 по специальной цене от 359 500 грн

Приятная новость для всех поклонников PEUGEOT: в официальном дилерском центре Пежо Центр Харьков «АВТО ГРАФ Ф» Вы сможете приобрести один из бестселлеров Марки — кроссовер PEUGEOT 2008 2016 года выпуска — по специальной акционной цене*.


22 сентября 2017

«Пежо Ситроен Украина» запускает выгодное предложение

До 15 октября 2017 года владельцы автомобилей Peugeot и Citroën в возрасте от 3 лет могут воспользоваться супер выгодным предложением по замене моторного масла с использованием продуктов EUROREPAR.


11 сентября 2017

PEUGEOT 3008 доступен в кредит под 0,01%* годовых на 3 года

До конца сентября Новый PEUGEOT 3008 доступен на выгодных условиях финансирования, а именно в кредит по 0,01%* годовых сроком на 3 года. Теперь, даже не обладая всей необходимой суммой, можно выехать из салона на новеньком PEUGEOT 3008 сразу и покупка не опустошит ваши карманы.


Все акции