11 февраля 2013

«Віннер Автомотів» презентує Volvo V40 Cross Country

«Віннер Автомотів» презентує Volvo V40 Cross Country

8 лютого 2013 року у автоцентрі «Віннер Автомотів» відбулася грандіозна прем’єра найновішої розробки від Volvo Car Corporation – надсучасної моделі Volvo з яскраво вираженими позашляховими рисами, кросовера V40 Cross Country, який піднімає на нову висоту унікальне поєднання потужної витривалості та виразної елегантності.
Закрита презентація, ведучим якої став добрий друг «Віннер Автомотів» та давній прихильник бренду Volvo, шоумен Юрій Горбунов, пройшла у колі шанувальників скандинавського дизайну та шведської якості, в атмосфері приємного спілкування, доброзичливості та відкритості, що у своєму поєднанні відтворюють особливий дух, притаманний лише заходам Volvo. Кульмінацією вечора, звісно, стала урочиста поява автомобілів, які було представлено гостям у двох версіях – бензиновій та дизельній.
Говорячи про сучасний автомобіль, не може бути мови про прості речі, тому сюрпризом для присутніх стало унікальне 3D Mappig Show із задіянням «винуватця» вечора. Світлове театралізоване дійство надовго запам’ятається усім присутнім, адже за допомогою проекцій світла та спецефектів було відтворено живу динамічну картинку автомобіля із передачею особливостей його конструкції та дизайну. По закінченні шоу клієнти могли особисто познайомитися з новинкою. Вочевидь був той факт, що авто сподобалось та викликало позитивні відгуки майбутніх власників.
Легендарний шведський бренд протягом вже майже століття символізує надійність, довговічність, безпеку та якість. Тому доречно, що абсолютно нову модель V40 Cross Country створено у кращих традиціях Volvo, проте, згідно з вимогами сучасного ритму життя та передбачаючи очікування своїх прихильників, автомобілю надано динамічну зовнішність, забезпечено відповідними швидкісними можливостями та позашляховими особливостями. Спортивний дизайн свідчить про динамічний настрій автомобіля, а інноваційні технології, реалізовані в ньому, дозволяють не лише краще керувати ним, а й насолоджуватись безпечною їздою незалежно від якості дорожнього покриття та за будь-яких погодних умов. Таким чином V40 Cross Country гарантує своєму власнику отримання відчуття пригоди та комфорту в повсякденному житті!
Особисто пересвідчитися у безкомпромісних перевагах автомобіля та відчути його особливості та позашляхові якості усі бажаючі можуть під час індивідуальних тест-драйвів V40 Cross Country, запис на які відбувався протягом презентації. Індивідуальні тест-драйви було спеціально запроваджено, аби гості мали змогу персонально поспілкуватися з консультантами та зосередитися на новому V40 Cross Country.
Гарний настрій події довершували легка музика, смачний вишуканий фуршет зі шведськими стравами та приємні сюрпризи від «Віннер Автомотів». 21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости