16 мая 2013

VOLVO CAR GROUP підвищує обсяги виробництва V60 PLUG-IN HYBRID

VOLVO CAR GROUP підвищує обсяги виробництва V60 PLUG-IN HYBRID

Перша в світі гібридна дизельна модель з зарядкою акумуляторів від звичайної електромережі Volvo V60 Plug-in Hybrid впевнено збільшує свою популярність. Сьогодні Volvo Car Group збільшує виробництво цієї моделі на 90 відсотків, прагнучи повністю задовольнити постійно зростаючий попит на ринку.
В умовах високого попиту, який в першу чергу спостерігається в Нідерландах, Бельгії та Італії, завод Volvo Cars у Торсланді (Швеція) підвищує обсяги виробництва зі 150 до 282 автомобілів на тиждень. Всього в 2013 році Volvo Cars планує виготовлення 7.600 гібридних автомобілів, а в 2014 році - 10.000 таких автомобілів.
"Ми дуже раді тому, як зустріли на ринку наш гібридний автомобіль V60 Plug-in Hybrid. Однак я зовсім не здивований: наша гібридна модель є унікальним автомобілем - це кращий з гібридів, доступних сьогодні на ринку. Збірка гібридної моделі була налагоджена на лінії, де виробляються інші моделі наших автомобілів, тому у нас є можливість гнучко реагувати на зростання попиту і збільшувати обсяги виробництва", - розповідає Петер Мертенс (Peter Mertens), старший віце-президент з досліджень і розробок Volvo Car Group.
Викид CO2 - всього 48 г / км
Водій за допомогою трьох кнопок на панелі приладів V60 Plug-in Hybrid задає необхідний режим руху: Pure («Чиста енергія»), Hybrid («Гібридний режим») або Power («Повна потужність»).
У гібридному режимі (Hybrid), який використовується за умовчанням, викиди двоокису вуглецю складуть всього 48 г / км. Відповідно, витрата палива в такому режимі не перевищить 1.8 л/100 км (за нормами Нового європейського циклу руху NEDC).
Крім цього, водій може проїхати до 50 кілометрів виключно на електротязі з нульовими викидами шкідливих речовин (Pure), або ж водій може вибрати максимальну потужність (Power), задіявши дизельний двигун і електромотор одночасно - це сукупна потужність 215 +70 к.с. і 440 +200 Нм крутного моменту.
"Можливість вибрати необхідний режим руху робить V60 Plug-in Hybrid найбільш вигідним рішенням для людей, які хочуть отримати автомобіль з чудовими їздовими якостями і мінімальним викидом двоокису вуглецю", - додає Петер Мертенс.

V60 Plug-in Hybrid є результатом тісної співпраці Volvo Car Group і шведського постачальника електроенергії Vattenfall. Обидві компанії спільно фінансували розробку цього проекту. 21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости