31 января 2017

Volvo Cars надихає на відкриття нових горизонтів разом із V90 Cross Country

Volvo Cars надихає на відкриття нових горизонтів разом із V90 Cross Country

Volvo Cars, преміальний автовиробник, заохочує до перегляду життєвих пріоритетів у кампанії по новому V90 Cross Country.
Міжнародні дослідження, які проводились Volvo Cars, демонструють, що 6 із 10 людей у світі бажають більше часу займатися активними видами спорту, такими як піший туризм, біг та велоспорт. Серед тих, хто не може визначитись із хобі, 68% відповіли, що робота займає занадто багато часу в їхньому житті. Враховуючи ці результати, Volvo Cars у своїй кампанії по абсолютно новому V90 Cross Country, спонукає людство переглянути свої життєві цінності та згадати те, що змушує їх серце битися частіше, бо тільки це насправді має значення.
"Більшість із нас стикаються із ситуацією у житті, коли треба зробити вибір – бути успішним в кар’єрі або залишитись безтурботний лижником чи серфером. Для деяких людей це означає втрату почуття пригод та адреналіну, адже вони осідають у комфортному житті. Ця кампанія нагадує нам про те, що настав час відновити контакт із близькими людьми та повернути улюблені захоплення у наше життя, насолоджуючись їм наповну," сказав Томас Андерссон, віце-президент із питань глобального маркетингу, Volvo Car Group.
Алан Уотс, британський філософ, став джерелом натхнення для цієї кампанії, яка нагадує людям про те, наскільки важливо жити повним життям та насолоджуватись кожною її миттю.
"Без звичних зображень сільської місцевості або демонстрації позашляхових можливостей, V90 Cross Country представлений як справжній шукач пригод; ідеальний супутник для людей, які прагнуть змінити насичений щоденний графік на безтурботний час для улюбленого хобі та досягти такого бажаного життєвого балансу," сказав Томас Андерссон.
Відео для цієї кампанії, було знято в районі Ванкувера, Канада, демонструє життя чотирьох успішних бізнесменів, які вирушають за межі міста із близькими людьми у Volvo V90 Cross Country назустріч пригодам, серфінгу, риболовлі або у пошуках нових сюжетів для фото.
Галерею фото доповнюють цитати із відомої промови філософа Алана Уотса 1959 року «Жити повним життям», в якій він протиставляє життя заради майбутнього та життя тут і зараз, насолоджуючись кожною її миттю поруч із близькими людьми. Ідея зрозуміла: "Ви не зрозумієте життя, якщо не будете жити наповну прямо зараз."21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости