05 ноября 2014

Volvo Cars представляє новий V60 Cross Country

Volvo Cars представляє новий V60 Cross Country

• Для будь-яких доріг та погодних умов, універсальний дизайн
• V60 - спортивна керованість та можливості відправитися у будь-який куточок світу
• Розширює славнозвісний модельний ряд Volvo Cross Country
Volvo Cars представить на Мотор Шоу 2014 у Лос-Анджелесі довгоочікувану версію Cross Country свого успішного спортивного універсалу V60.
“Ми дуже задоволені, що маємо змогу додати до нашого портфоліо автомобілів третю справжню модель Cross Country. Успішне поєднання динамічного стилю та універсальних можливостей розміщує V60 Cross Country у її власному класі,” – говорить Лекс Керссемакерс, віце-президент по управлінню та стратегії розвитку модельного ряду автомобілів Volvo Cars.
Спадщина
Модель Cross Country має довгу та визначну історію. Volvo Cars став першим преміум брендом, який запропонував удосконалені вседорожні можливості та стилізацію універсалів; це відбулося у 1997 році під час презентації V70 Cross Country, яка відкрила новий досвід володіння автомобілем і з того часу постійно привертає увагу автолюбителів. Відображаючи скандинавську спадщину Volvo та любов до природи та пригод, V60 Cross Country поєднує в собі найкраще від обох світів – спортивний, залучений, комфортний досвід керування, який забезпечує свободою для дослідження нових горизонтів.
Спортивні можливості
“Завдяки збільшеному дорожньому просвіту на 65 мм у порівнянні з V60, міцна конструкція Cross Country надає неперевершений рівень контролю на шляхах та поза їх межами, поєднаний із спортивною керованістю, яка забезпечується технологією векторизації крутного моменту та антипробуксовувальною системою контролю на поворотах. V60 Cross Country справжній автомобіль для втечі, який дозволяє вам насолодитися повною мірою пригодами життя у їх чистій формі,” – говорить Лекс Керссемакерс.
Пропонуючи новий Cross Country з 18” та 19” колісними дисками, V60 Cross Country постачається із високо профільними шинами, що додає комфорту та позашляхової естетики, зменшує шум на дорозі та забезпечує додатковий захист колесам під час заїзду на бордюри чи долаючи кам’янисті дороги.
Міцний персоналізований дизайн
Основою концепції Cross Country є відображення все дорожніх можливостей та міцного дизайну. Вона імпонує тим, хто веде активний спосіб життя, надає перевагу ґрунтовим дорогам перед асфальтованими, на яких однаково легко управляти авто. Все це проявляється у лініях дизайну V60 Cross Country, які підкреслюють авантюрний характер автомобіля. Завдяки збільшеному дорожньому просвіту, передньому та задньому захисту, накладкам на пороги та подовжувачам крила, V60 Cross Country володіє виразним, м’язистим образом, який підкреслює її природу із широким спектром можливостей, в той час як інтегровані вихлопні труби відображають її спортивність. Окрім того, спортивна стилізація екстер’єру авто доповнена спортивними сидіннями, оздоблених шкірою чорного кольору із виразним швом коричневого кольору, які будуть доступні на час презентації авто, а двотонне шкіряне оздоблення пропонуватиметься на початку 2015 року.
Двигуни
Ринки США та Канади отримають перші автомобілі V60 Cross Country, оснащені легендарним 5-циліндровим 250-сильним бензиновим двигуном Volvo із системою повного приводу поєднаної із автоматичною трансмісією, яка забезпечує витратою пального на рівні 12,3 л/100 км.
Потужність Drive-E
Нові 4-циліндрові бензинові та дизельні двигуни Volvo Drive-E, які стануть доступними для V60 Cross Country на початку 2015 року, стануть основою для передньопривідних моделей, в той час повнопривідні моделі оснащуватимуться 5-циліндровим двигуном D4.

Все кадры21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости