30 января 2017

Volvo Cars відзначає 20-річний ювілей системи повного приводу (AWD) в снігу та з впевненим поглядом у майбутнє

Volvo Cars відзначає 20-річний ювілей системи повного приводу (AWD) в снігу та з впевненим поглядом у майбутнє

Volvo Cars, преміальний автовиробник, святкує 20-річний ювілей механічної системи повного приводу (AWD), і випробовує свої найбільш витривалі автомобілі на крижаних озерах навколо північного шведського гірськолижного курорту.
Шведський автовиробник проводить зимовий тест-драйв, демонструючи можливості механічної та нової, електричної системи повного приводу (AWD) на автомобілях, які готові до будь-яких доріг та погодних умов - XC90, V90 Cross Country та V40 Cross Country.
"Автомобілі Volvo добре відомі за те, що ми називаємо "framkomlighet" шведською мовою – це здатність дістатись куди завгодно, незалежно від погодних умов. Це важлива частина нашої спадщини та чітке відображення того, хто ми і звідки ми прийшли. Із додаванням електричної системи повного приводу до наших бестселерів, ми впевнено закріпили свої позиції у цьому важливому сегменті," сказав Хенрік Грін, Старший віце-президент з питань досліджень та розробок Volvo Cars.
Покращення технологій системи AWD означає кращу керованість, стабільність та зчеплення, що в свою чергу забезпечує впевненість та комфорт за кермом, а також зниження витрат пального.
"Електрифікація додасть ще більше варіацій для системи AWD. Перші прояви вже можна побачити у нашому XC90 T8 Twin Engine, де електродвигун заднього приводу передає живлення на задні колеса. Як тільки ми перейдемо до повністю електричних автомобілів та застосування додатків для силових агрегатів, ми матимемо можливість контролювати кожний окремий двигун та колесо, враховуючи дорожні умови чи стиль керування," сказав Хенрік Грін.
Так як технології системи повного приводу постійно вдосконалюються та підвищується ефективність, використання механічних систем поступово припиняється. З моменту представлення технології активації на вимогу, всі чотири колеса задіяні одночасно для миттєвої передачі крутного моменту на задню вісь при необхідності. Фактичний крутний момент постійно контролюється задля забезпечення кращої керованості, стабільності на зчеплення на будь-якій поверхні. Поточна механічна система повного приводу від Volvo Cars має модульну структуру та використовується у всіх моделях Volvo.
"Ми розуміємо потреби наших клієнтів. Ми розуміємо їх бажання мати гнучку систему повного приводу, яка автоматично та швидко адаптується до змін дорожніх та погодних умов. Система AWD є також складовою безпеки, так як впливає на динаміку автомобіля. Ми прагнемо забезпечити впевнений, збалансований та приємний досвід управління нашими авто, який дарує відчуття повного контролю," додав Хенрік Грін.
Повнопривідні версії автомобілів 90-ї серії складають більше 50% замовлень шведського автовиробника. Більше 40% всього модельного ряду Volvo складають авто із повним приводом.21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости