03 октября 2013

VOLVO S60 та XC60 отримали максимальний рейтинг за результатами нових випробувань систем запобігання фронтальному зіткненню

VOLVO S60 та XC60 отримали максимальний рейтинг за результатами  нових випробувань систем запобігання фронтальному зіткненню

Volvo Car Group знову підтверджує свій статус виробника найбільш безпечних автомобілів: Страховий інститут безпеки дорожнього руху США (IIHS) пропонує нову програму випробувань для оцінки ефективності систем запобігання фронтальних зіткнень. Обидві моделі Volvo S60 і XC60 отримали максимальні оцінки - 'Superior'. У випробуваннях взяли участь 74 автомобілі, причому розроблена в компанії Volvo Cars система City Safety виявилася єдиною схожою системою, яка встановлюється у базових комплектаціях автомобілів.

"Ми вітаємо цю ініціативу: провідні рейтингові організації тепер включають у свої програми оцінку технологій безпеки автомобілів, які покликані запобігти зіткнення. Це дозволяє потенційним покупцям більше дізнатися про переваги систем автоматичного гальмування. Це також сприятиме розширенню використання цих технологій в сучасних автомобілях", - вважає Томас Броберг (Thomas Broberg), старший експерт з систем безпеки Volvo Car Group .

Інститут IIHS включить нову систему оцінки технологій для попередження зіткнень до рейтингу "2014 Top Safety Pick +". За новими правилами проводитимуться два тести, які передбачають запобігання наїзду на інший автомобіль: один тест на швидкості 20 км/год та інший - на швидкості 40 км/год. Додаткові бали присуджуються за наявність в автомобілі системи попередження про ймовірність фронтального зіткнення.

Volvo S60 і XC60 обладнані системою City Safety та системою попередження зіткнення з функцією повного автоматичного гальмування і виявлення пішоходів. Моделі Volvo опинилися в числі семи автомобілів, які заслуговують вищого рейтингу за результатами цих випробувань.

City Safety - у базових комплектаціях на всіх моделях Volvo

Діюча на малій швидкості система City Safety встановлюється на всіх нових моделях Volvo на всіх ринках продажів. Більшість моделей Volvo також поставляються з передовою технологією, яка визначає об'єкт попереду, попереджає водія про небезпеку наїзду і застосовує автоматичне гальмування. Система призначена для визначення автомобілів, пішоходів, які переходять дорогу та на більш високих швидкостях велосипедистів.

"Тестування IIHS орієнтоване на два види ситуацій, але в обох випадках автомобіль наближається до нерухомого автомобілю. Однак слід зазначити, що системи безпеки Volvo Cars передбачають більш широкий набір сценаріїв, характерних для реального життя, включаючи автомобілі, що рухаються в тому ж напрямку, а також пішоходів і велосипедистів ", - підкреслив Томас Броберг .

На сьогоднішній день Volvo Cars продала більше мільйона автомобілів, обладнаних системами автоматичного гальмування. Компанія продовжуватиме роботу в цьому напрямку, і в найближчому майбутньому будуть запропоновані системи, які працюватимуть у темний час доби, визначаючи пішоходів, а також технології, які дозволять уникнути наїзду на тварин.

Системи автоматичного гальмування знижують кількість ДТП

Переваги революційної технології City Safety були документально підтверджені звітом IIHS/HLDI (Американський інститут оцінки збитку на дорогах), згідно з яким автомобілі, обладнані цією системою безпеки, на 20 відсотків рідше потрапляють у ДТП. Дані шведської страхової компанії також підтверджують цей факт: кількість наїздів для таких автомобілів скорочується на 23 відсотки.

Інститут IIHS провів вивчення випадків відшкодування страхових збитків за участю автомобілів Volvo XC60, і це дослідження показало, що система City Safety скорочує на 33 відсотки виплати за завдані травми людям, а виплати за шкоду, заподіяну майну, знижуються на 15 відсотків.

"За минулі роки ризики постраждати в автомобілі Volvo постійно і впевнено знижувалися. За рахунок впровадження нових активних і пасивних систем безпеки ми наближаємося до реалізації поставленої мети: до 2020 року люди не будуть гинути або отримувати серйозні травми в нових автомобілях Volvo. Наша довгострокова перспектива - створювати автомобілі, які не будуть потрапляти в ситуації із зіткненням", - додав Томас Броберг .21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости