13 февраля 2017

Volvo S90 та V90 отримали найвищу оцінку за захист пішоходів в краш-тестах Euro NCAP

Volvo S90 та V90 отримали найвищу оцінку за захист пішоходів в краш-тестах Euro NCAP

Преміальний автовиробник Volvo Cars підсилює свої позиції лідера в області інноваційних систем автомобільної безпеки: новий седан S90 і універсал V90 отримали максимальні шість балів за результатами тестування системи автономного аварійного гальмування для захисту пішоходів (AEB Pedestrian). Більш того, обидва автомобілі отримали загальний рейтинг за підсумками краш-тестів у 5 зірок.
Результати S90 та V90 перевершили найкращі показники будь-якої іншої моделі, що пройшла випробування минулого року. У підсумку моделі увійшли в трійку лідерів, які очолили список найбезпечніших автомобілів за програмою Euro NCAP. Вперше топ-лист Euro NCAP представлений виключно моделями Volvo.
Моделі S90 та V90 наслідують успіхи позашляховика XC90, який став першим автомобілем з усіх представлених для краш-тестів моделей інших автовиробників, що отримав максимальні бали в випробуваннях системи автономного аварійного гальмування при зіткненні із автомобілем попереду (тест в місті і тест поза містом). S90 та V90 відмінно показали себе, як і очікувалося, в серії краш-тестів 2017 року, отримавши максимальні 5 зірок. Ці досягнення стали можливі завдяки високому рівню оснащення системами безпеки - інноваційні технології встановлюються вже в базові версії нових автомобілів.
«Ми докладаємо масу зусиль для того щоб наші автомобілі відповідали всім вимогам безпеки і проходили всі процедури випробувань, які проводять рейтингові агентства. Але нашою головною метою завжди була і залишається реальна безпека на дорогах. Системи автономного аварійного гальмування, такі як City Safety, являють собою серйозний крок на шляху створення повністю автономних автомобілів, які, як ми вважаємо, зможуть скоротити рівень смертності і кількість нещасних випадків з людьми на дорогах», - вважає Малин Екхольм (Malin Ekholm), директор Центру з безпеки Volvo Car в Volvo Car Group.
Успіх Volvo в тесті систем автономного аварійного гальмування обумовлений інноваційною технологією City Safety, якою в стандарті оснащені всі нові моделі Volvo. City Safety здатна виявити потенційно небезпечні об'єкти перед автомобілем, включаючи інші транспортні засоби, пішоходів і велосипедистів в певних ситуаціях, причому працює система як вдень, так і вночі.
«Безпека завжди була головним пріоритетом для Volvo Cars. S90 та V90 отримали рейтинг в 5 зірок і максимальну кількість балів під час тестування AEB. Ці результати демонструють наше прагнення забезпечити всім власникам наших автомобілів безпеку, справжнє задоволення від водіння і впевненість за кермом», - додає Малин Екхольм.
Тестування систем автономного аварійного гальмування для захисту пішоходів в рамках програми Euro NCAP покликане перевірити роботу систем виявлення пішоходів. Тестування проводиться за трьома сценаріями проїзду перехрестя з присутністю пішохода, кожен з яких мав би закінчитися фатально для пішохода в разі відмови системи автономного гальмування. Випробування повторюють типові і небезпечні ситуації, які часто завдають реальної шкоди для пішоходів в реальному житті:
Доросла людина вибігає на дорогу перед автомобілем з боку водія.
Доросла людина виходить на дорогу з боку пасажира (для цього сценарію проводяться два тести).
Дитина вибігає на дорогу між двох припаркованих автомобілів з боку пасажира.
Volvo Cars реалізує стратегію, згідно з якою до 2020 року люди не повинні гинути або отримувати серйозні травми в нових моделях Volvo. Моделі S90 та V90 ще раз доводять, що Volvo докладає величезних зусиль і утримує лідерство в автомобільній галузі в області безпеки.21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости