15 декабря 2016

Volvo V90 вступає на службу до поліції Швеції

Volvo V90 вступає на службу до поліції Швеції

На початку наступного року перші універсали Volvo V90 надійдуть на службу в поліцію Швеції. Нещодавно поліція Швеції завершила всебічні випробування, за результатами яких автомобіль отримав найвищі оцінки.
У порівнянні зі звичайними машинами до службових поліцейських автомобілей висуваються більш високі вимоги. Більш того, на відміну від багатьох інших країн в Швеції поліцейський автомобіль вважається не просто засобом пересування, а й робочим місцем вартових правопорядку. Тому будь-який поліцейський автомобіль повинен відповідати дуже високим вимогам по таким аспектам, як їздові характеристики, комфорт, якість і ергономіка.
Щоб отримати статус поліцейської машини в Швеції, автомобіль повинен успішно пройти п'ять видів випробувань: перевірка гальмування, об'їзд перешкод, маневр відходу з гальмуванням і без нього і їзда на високій швидкості в критичних ситуаціях.
V90 набрав 9,2 з 10 можливих балів. Це найвищий результат за всю історію цих випробувань.
В фінальному протоколі за результатами випробувань V90, який підготували водії-випробувачі шведської поліції, зазначається, що «в цілому знайти недоліки вкрай складно. Шасі, рульове управління, підвіска, система контролю тяги і двигун демонструють чудові характеристики. Різкі зміни смуги руху на високій швидкості здійснюються підозріло легко, автомобіль відмінно виконує всі команди і бездоганно справляється з бічними навантаженнями без будь-якого напруження».
Поліція Швеції буде першою використовувати V90, однак Volvo Cars також постачає свої підготовлені для служби в поліції автомобілі і в інші країни. За останні роки автомобілі Volvo були обрані для поліцейських служб Норвегії, Італії, Великобританії та Нідерландів. V90 буде запропонований зацікавленим службам по всьому світу.
На прикладі поліцейського автомобіля Volvo демонструє абсолютно новий рівень їздових якостей, розвиваючи успіх моделі V90. Щоб переробити преміальний універсал в поліцейську машину, підрозділ Volvo Car Special Products доопрацювало цю модель у відповідності з особливими вимогами поліції.
Наприклад, шасі стало ще міцнішим і динамічнішим, гальма і підвіска були посилені, а сам автомобіль отримав все необхідне обладнання та засоби зв'язку. На заводі Volvo Cars в Торсланді (Швеція) спеціалізованому цеху потрібно близько одного тижня, щоб переобладнати звичайний V90 в поліцейський автомобіль.
У Volvo Cars багата історія співпраці з поліцією: поліцейські Швеції ще в 1929 році боролися зі злочинністю за кермом автомобілів Volvo. У наступні десятиліття поліцією використовувалися класичні моделі Volvo, такі як Amazon і 144. Ще зовсім недавно в штаті поліції були моделі XC70 і V70. XC70 був свого часу кращим автомобілем, який найбільш успішно пройшов випробування за стандартами шведської поліції.21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости