08 августа 2016

Новинки Fiat Professional в салоні Fiat у Рівному!

Новинки Fiat Professional в салоні Fiat у Рівному!

До автоцентру Fiat у Рівному прибула партія комерційних автомобілів Fiat Doblo Cargo Maxi 2016 року. Запрошуємо на знайомство!
Комплектація Cargo Maxi має більшу довжину, у порівнянні зі стандартною версією, на 35 см, а також рекордну вантажопідйомність – 1 005 кг. Довжина вантажного відсіку становить від 2,17 м до 3,4 м, ширина даного відсіку — від 1,5 м до 1,7 м, висота – 1, 3 м. Об’єм складає — від 2 до 4,6 м³.
Автомобілі на нашому складі обладнані 1,3 дизельним двигуном; витрати у змішаному циклі становлять 5,3 л на 100 км.
Вперше Doblo Cargo базово оснащуються системами курсової стабілізації, контролю буксування при розгоні та гальмуванні двигуном, а також гідравлічною системою допомоги при екстренному гальмуванні і системою короткочасного гальмування на підйомі Hill Holder.
До комплектації входять гідропідсилювач керма, центральний замок, тріп-комп’ютер, інтелектуальний передній склоочисник, розетка на панелі приладів, підготовка для холодного клімату і т.д.
Нові автомобілі бренду Fiat Professional — європейського і світового лідера сегмента LCV (легка комерційна техніка) — покликані розширити діапазон модельного ряду в Україні як за споживчими якостями, так і за ціною.
Нагадаємо, що автомобіль Fiat Doblo став переможцем номінації «Співвідношення ціни та якості» конкурсу «Автомобіль року в Україні 2016». Фінал конкурсу традиційно визначає кращі серійні автомобілі, які вийшли на український ринок в минулому році. Важливо, що переможець у цій номінації визначається тільки за результатами голосування громадського журі. А це означає, що українські автолюбителі своїми голосами в черговий раз підтвердили реноме Doblo, практичного та надійного автомобіля.
Чекаємо на вас у Рівному на Пухова, 85.
(0362) 46-06-06, (067) 362-43-26, (050) 435-13-45.21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости