30 ноября 2016

Volvo Cars додає Skype для бізнесу від Microsoft в автомобілі 90-ї серії, відкриваючи нову еру продуктивності в автомобілі

Volvo Cars додає Skype для бізнесу від Microsoft в автомобілі 90-ї серії, відкриваючи нову еру продуктивності в автомобілі

Volvo Cars, преміальний автовиробник, оголосив про представлення додатку Skype для бізнесу, лідера серед додатків від Microsoft, в новій 90-й серії автомобілів. Volvo Cars є першим автовиробником, який запускає такий інструмент для підвищення продуктивності в автомобілі.
"Ми всі були в такій ситуації. Сидячи в машині, намагаючись приєднатися до телефонної конференції, телефон випадає з рук або ж забували довгий пін-код при спробі підключитися. Це не найкращий спосіб почати важливий дзвінок в автомобілі. Додатково до всього, ваша увага не там, де вона повинна бути - на дорозі. Із додаванням Skype для бізнесу все це залишиться в минулому," сказав Андерс Тильман-Міклієвич, Віце-президент із споживчих систем зв’язку в Volvo Group Car.
Skype для бізнесу активно використовується мільйонами людей на роботі по всій земній кулі. У 90-й серії автомобілів Volvo, люди матимуть можливість переглядати заплановані зустрічі та деталі учасників і приєднатися до зустрічі в один клік за допомогою великого центрального дисплею.
"Skype для бізнесу є ще одним великим кроком вперед у розвитку систем зв’язку в автомобілі. На початковому етапі ери автономних автомобілів, в яких ми бачимо майбутнє, мобільні інструменти продуктивності в автомобілі дозволять людям скоротити час, проведений в офісі. Це тільки початок абсолютно нового бачення того, як ми проводимо час в машині," сказав Андерс Тильман-Міклієвич.
Підхід Volvo Cars щодо застосування технології в своїх автомобілях ґрунтується на бажанні зробити життя споживачів простіше і безпечніше, використовуючи новітні технології розумним способом.
Партнерство Volvo із Microsoft також включає в себе дослідження додатку Cortana, розумного особистого помічника від Microsoft, для імплементації функції безперервного розпізнавання голосу та контекстних запитів для покращення повсякденного життя людей, активно прогнозуючи їх потреби.
"У компанії Volvo Cars впевнені, що сутність більшості робочих процесів полягає в мобільності. Люди повинні бути продуктивним в будь-якому місці в світі. - в тому числі і в їх автомобілі, "сказав Бен Каннінг, Директор з управління продуктами Skype для бізнесу в Microsoft. "Ми раді поширити сучасний формат зустрічей для автомобілів Volvo."
Працюючи спільно з Microsoft і Ericsson, які надають хмарні рішення для Volvo Cars, шведська компанія продовжує розвиватися і надавати мережеві послуги та можливості для зростаючої клієнтської бази бренду.
"Системи зв'язку в автомобілі – це те, над чим ми працювали протягом багатьох років у Volvo. Починаючи від вбудованих телефонів наприкінці 1980-х та початку 90-х до нашої стандартної функції Bluetooth®, ми зрозуміли важливість комунікації у житті людей, на ходу, зберігаючи при цьому впевнений фокус на безпеці і зводячи до мінімуму відволікання водія," додав Андерс Тильман-Міклієвич.21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости