11 ноября 2013

Volvo XC90 є одним із найбезпечніших автомобілів

Volvo XC90 є одним із найбезпечніших автомобілів

У 2002 році Volvo Car Group представила Volvo XC90, задавши новий рівень безпеки для позашляховиків. Минуло більше десяти років, та Страховий інститут дорожньої безпеки США (Insurance Institute for Highway Safety - IIHS) знову називає XC90 одним з найбезпечніших автомобілів на ринку, присудивши XC90 рейтинг «2014 Top Safety Pick +».

"Висока оцінка IIHS підкреслює наше лідерство в галузі безпеки. Новий XC90, який вийде на ринок вже в 2014 році, буде оснащено новітніми системами безпеки, які дозволять нам зробити ще один вагомий крок на шляху реалізації нашої стратегії: до 2020 року люди не повинні гинути чи отримувати важкі травми в нових автомобілях Volvo. У відповідності до нашого бачення, в перспективі автомобілі не повинні потрапляти у зіткнення", - зазначив Томас Броберг (Thomas Broberg), старший консультант з систем безпеки Volvo Car Group .

XC90 отримав оцінку "Top Safety Pick +" за результатами невеликого фронтального краш–тесту, який демонструє, що відбувається у разі зіткнення переднього кута автомобіля з іншим автомобілем чи об’єктом, наприклад деревом - це вкрай небезпечне зіткнення. У проведеному краш-тесті удар припав на 25 відсотків фронтальної частини автомобіля зі сторони водія, а перешкодою служив жорсткий бар'єр висотою 5 футів. Автомобіль рухався на швидкості 64 км/год (40 миль/год).

Інноваційна структура фронтальної частини автомобіля
Коли більшість автомобілів впроваджували суттєві зміни в конструкцію для отримання кращих рейтингів в краш-тестах, XC90 зберіг базову конструкцію з моменту виходу на ринок семимісної версії автомобіля в 2002 році.

"Наша структура фронтальної частини і каркас безпеки виконані зі сталі різних видів. Нещодавно в IIHS провели випробування і підтвердили виняткову стійкість до ударів цього запатентованого рішення. У всіх сучасних моделях Volvo реалізовані схожі принципи формування структури автомобіля та використовуються елементи конструкції з різних видів сталі. У новому XC90 ці технології будуть ще більш досконалими", - підтвердив Томас Броберг .

Volvo XC90 - це третя модель Volvo, яка отримує оцінку " Top Safety Pick + " після того, як в 2012 році в IIHS прийнято програму проведення часткових фронтальних краш-тестів. Раніше, за результатами нових випробовувань, Volvo S60 і XC60 отримали найвищі оцінки.21 декабря 2017

Тюнинг-ателье Carlex преобразило пикап Toyota Hilux

Польское ателье Carlex поработало над Toyota Hilux. Подготовленная программа тюнинга предусматривает изменение экстерьера и интерьера автомобиля. По словам представителей фирмы, в новинке воплощены лучшие черты пикапов.


13 декабря 2017

Шпионы сфотографировали серийный кроссовер BMW X2

В распоряжении издания Motor1 оказались шпионские снимки серийного кроссовера BMW X2. Машину, лишенного какого-либо камуфляжа, сфотографировали во время транспортировки в Германии.


10 декабря 2017

Infiniti опубликовала тизеры нового QX80

Компания Infiniti решила «подогреть» интерес к флагманскому внедорожнику QX80 следующего поколения и распространила в Сети его несколько тизерных изображений. Опубликованные снимки дают представление о дизайне новинки.


11 октября 2017

Автомобили ŠKODA стали участниками самой крупной выставки электроники в Украине СЕЕ 2017

В рамках масштабной выставки электроники СЕЕ 2017 «Еврокар» представила новинки модельного ряда ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA RAPID и самый ожидаемый автомобиль года – ŠKODA KODIAQ.


11 октября 2017

ŠKODA AUTO выпустила 20-миллионный автомобиль

На автомобильном заводе ŠKODA AUTO в Квасинах был выпущен 20-миллионный автомобиль. «Юбилейным» стал ŠKODA KAROQ, производство которого стартовало в июле текущего года. Чешский производитель прошел очередной важный этап в истории и продемонстрировал успешную работу компании в рамках стратегии.


03 октября 2017

Новая система прямого урегулирования убытков по ОСАГО

Автомобилистам Украины стоит внимательнее подходить к выбору страховой компании. Начало 2016 года ознаменовалось для владельцев транспортных средств появлением новой системы прямого урегулирования убытков по ОСАГО.


Все новости